Tylko Sprawiedliwość Lektor PL

tylko sprawiedliwość cały film lektor

Tylko Sprawiedliwość Lektor PL
Bryan Stevenson, światowej sławy obrońca praw obywatelskich, pracuje nad uwolnieniem niesłusznie skazanego więźnia z celi śmierci.

Potężna i pobudzająca do myślenia prawdziwa historia „Tylko Sprawiedliwość” śledzi młodego adwokata Bryana Stevensona i jego historyczną bitwę o sprawiedliwość. Po ukończeniu Harvardu Bryan mógł wybrać lukratywną pracę. Pomimo tego udaje się do Alabamy, aby obronić tych, niesłusznie skazanych, przy wsparciu miejscowej rzeczniczki Evy Ansley (Larson). Jednym z jego pierwszych przypadków jest sprawa Waltera McMilliana (Foxx), który w 1987 r. Skazany na śmierć za makabryczne morderstwo osiemnastolatki. Pomimo przewagi dowodów świadczących o jego niewinności i faktu, że jedyne zeznanie przeciwko niemu pochodziło od przestępcy z motywem kłamstwa. W następnych latach Bryan zostaje uwikłany w labirynt legalnych i politycznych manewrów oraz jawnego i bezwzględnego rasizmu. Walcząc o Waltera i innych podobnych mu, z szansami i systemem przeciwko nim.

Tylko Sprawiedliwość Lektor PL Oglądaj

Tylko Sprawiedliwość Recenzja


Ta fantastyczna i wciągająca historia została stworzona dla kina! Nie byłem świadomy tej wspaniałej i inspirującej osoby, natomiast cieszę się, że ten film przedstawił mi go i jego historię życia! Chociaż ta historia łączy w sobie wiele wzlotów i upadków, czasami można poczuć strach. Wszystko to gromadzi się w stopniowo. Jesteś w stanie poczuć ulgę, koleżeństwo i odwagę przeniesione do ciebie na widowni. Bez względu na to, czy jesteś czarny czy biały. Od napisów końcowych możesz dostać gęsią skórkę. Oczekiwany materiał z prawdziwego zdarzenia przypomni ci, że większość tego, co widziałeś w ciągu ostatnich 2 godzin, naprawdę przydarzyło się ludziom. To jest dokładnie myśl, z którą powinieneś wyjść z kina. Czasami potrzeba tylko jednej miłej osoby, aby wywrzeć ogromny wpływ! Więcej recenzji znajdziecie na filmweb.pl

tylko sprawiedliwość cały film po polsku