Swingersi Cały Film Online

swingersi cały film cda

Swingersi – Grupka osób, niezadowolona z obecnego życia erotycznego, dowie się, że trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu.

Opis filmu Swingersi

W dzisiejszych czasach seks zrobił się powszechny jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do typowego „raz w miesiącu”? Komediowe przeżycia trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.Dorota śni o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli grać na konsoli. Idealna para z show-biznesu Iwona i Fabian w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć prawie każdą granicę. Natomiast Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

Swingersi oglądaj cały film

Recenzja filmu

Reżyser serwuje nam cały wachlarz gagów sytuacyjnych w formie niezbyt odkrywczej komedii omyłek. Równocześnie ucinając poszczególne sceny w ich kulminacyjnych momentach. W rezultacie poszatkowana i rozdarta pomiędzy dwie historie. Fabuła traci swoje tempo i zobojętnia widza na to, co dzieje się na ekranie. Co ciekawe, pod przykrywką niemoralnych tekścików i ludzkich postaw kryję duży konserwatyzm w sposobie narracji. To dość osobliwe w kontekście rzekomego powoływania się na łamanie wszelkich tabu i krzywdzące dla produkcji, która w momencie traci na szczerości i wiarygodności.

swingersi cały film cda online

Aktorzy swoją nadekspresją, która właściwie nie wynika z braku ich umiejętności. Ale ze scenariuszowych mankamentów, prezentują w gruncie rzeczy ludzi zagubionych, szukających miłości, atencji, a niekiedy i zdesperowanych. W rezultacie połączenie tych słodko-gorzkich tonów z kompletnie płaskim psychologizmem z pogranicza żenady. Ponieważ prowadzi do miałkiego zakończenia, któremu brak gatunkowego wyrazu. „Swingersi” nie sprawdzą się ani jako film, ani jako reklama, ani nawet jako satyra na tę nową, niemonogamiczną aktywność międzyludzką. Miało być niegrzecznie i nowatorsko- wyszło tandetnie i obciachowo.

więcej znajdziecie na filmweb.pl