Sala Samobójców. HEJTER Cały film online

Sala Samobójców. HEJTER cały film online

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu Sala Samobójców. HEJTER

Tomek, student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem. Nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich – rodziców Gabi, przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich. Aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego. Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów. Droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Sala Samobójców. HEJTER Oglądaj

„Sala Samobójców. HEJTER” to całkowite przeciwieństwo „Bożego Ciała”. W filmie z Bartoszem Bielenią w roli głównej mieliśmy umiar, delikatność i autentyzm. Natomiast w przypadku „Hejtera” dostajemy składankę najgorszych stereotypów i całą masę powierzchownych diagnoz. Szczególnie boli w momentach przebłysków, udowadniających, że to mógł być dobry film. Rozumiem, że wielu osobom film bardzo przypadnie do gustu ze względu na podejmowaną tematykę, jednak sam temat filmu nie robi. Potrzeba tutaj czegoś więcej niż najgorszych utartych schematów i naiwnego wierzenia, że prawicowy ekstremista to wariacja na temat otyłego piwniczaka z wadą wymowy, który zapewne nigdy nie trzymał dziewczyny za rękę, mieszka razem z babcią w brudnym mieszkaniu, gdzie zaszył się we własnym pokoju i zajada się batonami oraz chipsami, w międzyczasie nagrywając vlogi, w których hejtuje wszystko i wszystkich. Litości.

Sala samobójców. HEJTER cały film

Komasa i Pacewicz litości nie mają także dla intelektualnych elit, które rzeczonym intelektem raczej nie grzeszą. Skoro nie potrafią się zorientować, że główny bohater „Hejtera” rozgrywa ich jak małe dzieci. Inna sprawa, że to wręcz modelowy obraz wyniosłej klasy wyższej, która traci czujność, gdy musi spojrzeć dalej niż na czubek swojego nosa. Kolejne postacie wycięte z podręcznika i odrysowane według szablonu. Nuda i przewidywalność.

Więcej na filmweb.pl