Niewidzialny człowiek Lektor PL Cały film

Niewidzialny Człowiek Lektor PL cały film

Niewidzialny człowiek Lektor PL Cały film

Niewidzialny człowiek to horror science fiction z 2020 roku napisany i wyreżyserowany przez Leigh Whannell. Podąża za kobietą, która po pozornym samobójstwie swojego obraźliwego i bogatego chłopaka uważa, że ​​jest przez niego prześladowana. Ostatecznie wywnioskuje, że nabył umiejętność bycia niewidzialnym. Jest to międzynarodowa koprodukcja w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Opracowanie nowego filmu Niewidzialny człowiek rozpoczęło się już w 2006 roku. Jednak produkcje odnowiono jako część wspólnego uniwersum filmowego Universal w 2016 roku. Który miał składać się z ich klasycznych potworów, z Johnnym Deppem w roli głównej. Jednak na początku 2019 r. Studio zmieniło plany z serializowanego wszechświata na filmy oparte na zindywidualizowanym opowiadaniu historii, a projekt ponownie skupił się na rozwoju. Główne zdjęcia trwały od lipca do września 2019 r. W Sydney w Australii.

Niewidzialny człowiek Lektor PL Oglądaj już teraz

Niewidzialny człowiek został teatralnie wydany w Stanach Zjednoczonych 28 lutego 2020 r. Przez Universal Pictures. Film spotkał się z pozytywnymi recenzjami krytyków, chwaląc go za wydajność Mossa. Jego nowatorską modernizację fabuły powieści oraz połączenie strachów z „inteligentną opowieścią o tym, jak można manipulować kobietami i wykorzystywać je w szkodliwych związkach”. Film stał się także sukcesem komercyjnym, zarabiając 124 miliony dolarów na całym świecie w porównaniu z budżetem 7 milionów dolarów. Pomimo to jest obecnie piątym najlepiej zarabiającym filmem w 2020 roku. Jednak z powodu pandemii koronawirusa w latach 2019–2020 na całym świecie, Universal ogłosiło że film zostanie udostępniony cyfrowo na żądanie zaledwie trzy tygodnie po premierze kinowej.

Niewidzialny Człowiek Recenzja


„Niewidzialny człowiek” nie jest filmem, jakiego się spodziewacie. Nie mieni się zainwestowanym weń złotem. Nie znajdziecie tu akcji pędzącej na złamanie karku, przeładowanej efektami specjalnymi i rozproszonej humorem. To niskobudżetowe, piekielnie sprytne kino, które przetarty koncept niewidzialności wykorzystuje do opowiedzenia własnej historii. Film ten jest aktualny, skupiony nie na tytułowej postaci, ale jego ofierze. Widzicie, w tej historii Griffin jest osobą o wiele bardziej zbliżoną do swojego okrutnego pierwowzoru z powieści Wellsa, niż wzbudzającego współczucie bohatera kultowego „Niewidzialnego Człowieka” z 1933 roku.