Kobiety Mafii 2 Cały film online

kobiety mafii 2 cały film online

Kobiety Mafii 2 – Gdy przerzut narkotyków nie idzie zgodnie z planem, królowa warszawskiego podziemia musi zmierzyć się z wrogim mafiozem, dawną sojuszniczką i fanatycznym bojownikiem

Recenzja Kobiety Mafii 2

Kino Patryka Vegi jest jak promocyjna oferta gwarantująca przeciętnemu Kowalskiemu dwie godziny terapii za kierownicą lamborghini, przy szklance dobrej whisky i w malowniczych plenerach egzotycznej Kolumbii oraz pustynnego Maroka. Jeśli coś w podejściu do filmu Patryka Vegi się zmienia, to bez wątpienia jest nim budżet jego produkcji. Twórca „Kobiet mafii 2”, jak przystało na biznesmena, doskonale wie, jak inwestować pieniądze, by szybko się zwróciły. Przepych i rozmach kosztują, a w tym przypadku nikt na wrażeniach widza nie oszczędza.

Kobiety Mafii 2 Cały film oglądaj już teraz.

Najnowsze dzieło ma jeszcze jedną receptę na sukces, która tkwi w głowie reżysera. Nikt tak jak on w Polsce nie potrafi upchnąć paru filmów w jednym. Tylko podczas dwugodzinnego seansu można znaleźć się pośrodku gangsterskich porachunków. Oprócz tego przeżyć miłosną przygodę z księciem z arabskich baśni. A także zakochać się w łotewskim szmuglerze recytującym Szekspira. Czy też zerwać boki ze śmiechu w towarzystwie nieporadnej byłej królowej mafii, która przerzuca worki z ziemniakami.

Kobiety mafii 2 cały film online

Patryk Vega stawia na sprawdzoną obsadę. W nowych „Kobietach mafii” swoim bohaterkom zdejmuje jakiekolwiek blokady, prowokując je niemal do improwizacji. Agnieszka Dygant trzyma przestępczy pół-świat stolicy, a jej biznesowe ambicje wykraczają daleko poza granice kraju. Katarzyna Warnke po przymusowej resocjalizacji kombinuje na wszelkie sposoby, by odzyskać uroki dawnego życia w luksusie. Aleksandra Popławska wdaje się w orientalny romans, który uwikła ją w międzynarodowy terroryzm.

Wszystkie zarzuty wobec „Kobiet”, paradoksalnie, jeszcze mocniej rozochocą sympatyków Vegi do sprawdzenia jego nowego dzieła. I nie mam wątpliwości, że będą oni wprost zachwyceni tym, co zobaczą. Zwłaszcza w perspektywie trzeciej części. Towarzystwo ekranowych kobiet służy Patrykowi Vedze, który z pomocą charakternych gangsterek potrafi skupić się na tym, co robi najlepiej: masowej rozrywce, która wymaga od widza tylko (lub aż) jednego – wyłączenia myślenia.

Czytaj więcej na:
kino trójmiasto