Bad Boy

bad boy cały film

Bad Boy – Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem. Jego brat Paweł (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki.

bad boy cały film online

Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata

Bad Boy recenzja filmu

 Rodzina jest najważniejsza – głoszą politycy. Braci się nie traci – grzmią raperzy. A jak jest w rzeczywistości? Jak w życiu statystycznego Polaka, czyli niezbyt kolorowo. Chociaż błękitne barwy Unii Warszawa w pewien sposób ukształtowały braci Pawła (Antoni Królikowski) i Piotra (Maciej Stuhr). To jednak tragiczne wydarzenia z dzieciństwa sprawiły, że drogi braciaków kompletnie się rozeszły. Ten bardziej dynamiczny został kibolem i rządzi na stadionie. Drugi, będący wzorcem stulejarza z Sevres, wstąpił w szeregi policji, gdzie liczy każdą kroplę wypalonej w służbowym samochodzie benzyny. Przez całe lata szli osobnymi drogami, lecz w końcu spotkają się na skrzyżowaniu. Żaden z nich nie będzie chciał ustąpić drugiemu pierwszeństwa.

Więcej recenzji znajdziecie na filmweb.pl