365 Dni cały film

365 dni cały film online

365 Dni cały film online

Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go.

Czy film na prawdę będzie polski Greyem?

Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię.
Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – jeden z najniebezpieczniejszy mężczyzn na wyspie, który porwie ją, zamknie i da 365 dni pokochanie go.

365 dni recenzja

Laura – świetnie usytuowana zawodowo, nie ma szczęścia w życiu prywatnym. Partner nie spełnia jej seksualnych oczekiwań, a samodzielne zaspakajanie potrzeb nie poprawia jej nastroju. Krótki urlop na Sycylii odmiany układu nie zapowiada. Ale i tu zaczyna się erotyczna bajka sfrustrowanej 29-latki. Budzi się w tajemniczym, eleganckim miejscu i nawet wsparta grubym słowem reakcja nie przyniesie ratunku. Ale… obok jest On – jak zaprojektowany przez wyrafinowany komputer maczo w wydaniu lux – 190 cm wzrostu, perfekcyjna sylwetka, błysk w oczach, intrygujący zarost, do tego seksownie bogaty. Jak by tego było mało, wymarzył ją sobie widząc Laurę tylko raz i to w dramatycznej życiowej okoliczności.

365 dni recenzja

Szukał jej i znalazł, a że jest nieznoszącym sprzeciwu mafiosem (jak to w bajce bywa: mafiosem szlachetnym, niewybaczającym, gdy ktoś gnębi dzieci) dopiął swego. Ale… Ale nic na siłę – dał wybrance 365 dni, by się w nim zakochała. Tego, jak seks połączyć z miłością, w filmie Barbary Białowąs (8 lat temu wyreżyserowała „Big Love”), starają się dowieść Anna-Maria Sieklucka, której widownia raczej nie kojarzy z kinem, do tego ławo ją pomylić z każdą drobną brunetką (oraz blondynką) i Michelle Morrone – aktor serialowy, wokalista, zdobywca II miejsca we włoskim Tańcu z Gwiazdami (na ekranie prezentuje się w erotycznym tangu). Trudno nie powiedzieć, że szkoda czasu na ten film, ale też wybierający się na projekcję… to akurat wiedzą.